Oferta >

NASZA OFERTA

Oferta naszej firmy jest skierowana do hurtowni jak i producentów mebli. W naszym asortymencie znajdą Państwo: trzpienie, mimośrody, kołki meblowe, złącza ściany tylnej, podnośniki gazowe, odbojniki, ślizgi, mufy, regulatory, stopki, uchwyty, zaślepki, drążki meblowe, zawiasy, prowadnice i wiele wiele innych. Świadczymy także usługi w zakresie konfekcjonowania akcesoriów meblowych oraz pośredniczymy w sprzedaży maszyn pakujących firmy Glob Pack. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych a w sprawie produktów nietypowych prosimy o kontakt.

Elementy Łączne

Elementy złączne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę wysokiej jakości złącza jak i okucia meblowe, które umożliwią bezproblemowy, samodzielny montaż każdego mebla. Posiadamy również w swojej ofercie między innymi kołki drewniane, wkręty do drewna, wkręty EURO, trzpienie, mimośrody, konfirmaty, gwoździe, płytki mocujące łącznikowe, stabilizatory ściany tylnej z wkrętem lub bez, złącza śrubowe, kołki montażowe, nakrętki, mufy i wiele innych.  Dodatkowo posiadamy w stałej ofercie pakiety składające się z trzpienia, mimośrodu oraz kołka meblowego spakowane w ilościach wg wytycznych klienta.

Podpórki do półek

W tej kategorii produktów w zależności od rodzaju półki (szklana, drewniana itp.) znajdą Państwo różnego rodzaju podpórki, wsporniki, kątowniki etc. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Podpórki do półek

Ślizgacze i stopki meblowe

Ślizgacze i stopki meblowe

Z serii ślizgacze i stopki meblowe znajdą Państwo produkty, które są zarówno funkcjonalne jak i posiadają walory estetyczne. Można je stosować do różnego rodzaju mebli tapicerowanych (kanapy, fotele, krzesła) jak i mebli twardych (szafy, komody, witryny, biurka, łóżka, meble kuchenne i łazienkowe).

Odbojniki

Odbojniki umożliwiają ciche otwieranie i zamykanie wszelkiego rodzaju szuflad, szafek, drzwiczek w meblu co znacząco poprawia komfort użytkowania i żywotność przedmiotów. Są proste w samodzielnym montażu. Mogą być przyklejane a także przykręcane, plastikowe, gumowe bądź silikonowe. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą.

Odbojniki

Nogi meblowe

Nogi meblowe

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę wzorów i kolorów nóg drewnianych bukowych lub dębowych. Nóżki meblowe mają swoje zastosowania zarówno w meblach tapicerowanych jak i meblach segmentowych dodając im tym samym walor estetyczny jak i funkcjonalny.  Dodatkowo posiadamy szeroki wybór nóżek wykonanych z metalu oraz plastikowych. Zapraszamy do kontaktu.

Uchwyty meblowe

Mamy dla Państwa do dyspozycji szeroki asortyment uchwytów meblowych. Stosowane w szafkach i szufladach uzupełniają całość mebla czyniąc go tym samym praktycznym. Za pomocą uchwytów można w różny sposób zmieniać styl w jakim chcemy mieć urządzone pomieszczenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Uchwyty meblowe

Rolki meblowe

Rolki meblowe

W tej grupie produktów mamy do dyspozycji szeroką ofertę rolek meblowych, które odznaczają się wysoką wytrzymałością. Znajdziemy tu różne rodzaje rolek meblowych takie jak: rolki sztywne, obrotowe, boczne, rolki mini plastikowe jak i gumowe. Zapraszamy do kontaktu.

Pozostałe

W tej kategorii produktów prezentujemy akcesoria wykonane z tworzyw sztucznych oraz metali. Znajdziemy tutaj: zawiasy do szafek na buty, zawieszki mimośrodowe, uchwyty drążka tworzywowe, znalowe, całą gamę zaślepek do mimośrodów, konfirmantów, fi 12, fi 5 oraz wiele wiele innych akcesoriów do produkcji mebli twardych i tapicerowanych.  W stałej ofercie posiadamy pakiety spakowanych gwoździ oraz zaślepek do mimośrodów czy konfirmatów

Pozostałe

Image

[KEEP CALM AND GAME ON]